ДҮҮРГИЙН ИРГЭДИЙН ТӨЛӨӨЛӨГЧДИЙН ХУРЛЫН ШАГНАЛААР 67 ИРГЭН, ТӨРИЙН АЛБАН ХААГЧИЙГ ШАГНАЛАА

Өнөөдөр Чингэлтэй дүүргийн “Ёслол хүндэтгэл”-ийн танхимд дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Тэргүүлэгчдийн тогтоолоор дүүргийн хөгжилд бодьтой хувь нэмэр оруулж, эрхэлсэн ажилдаа амжилт гарган ажиллаж байгаа иргэд, Төрийн албан хаагчдыг шагнах шагналын арга хэмжээ боллоо.
Арга хэмжээнд дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын дарга Д.Бат-Эрдэнэ, дүүргийн Хөдөлмөр эрхлэлт, нийгмийн хөгжлийн асуудал хариуцсан Засаг даргын орлогч Ж.Лхагвасүрэн, Дэд бүтэц, нийтийн аж ахуйн асуудал хариуцсан орлогч Ц.Содхүү, Байгаль орчин ногоон хөгжлийн асуудал хариуцсан орлогч Б.Батхуяг, Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Зохион байгуулалтын хэлтсийн дарга Ж.Ганбат нар оролцож шагнал гардууллаа.

Чингэлтэй дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын “Чандмань одон”-гоор

1    Ч.Эрдэнэтуяа    Чингэлтэй дүүргийн 5 дугаар хорооны “Маамуу нааш ир” цэцэрлэгийн эрхлэгч
2    Р.Нямсүрэн    Чингэлтэй дүүргийн 18 дугаар хорооны “Үйлснэгтэн” өрхийн эрүүл мэндийн төвийн өрхийн эмч, дарга
3    Б.Отгонбаяр    Чингэлтэй дүүргийн 18 дугаар хорооны “Үйлснэгтэн” өрхийн эрүүл мэндийн төвийн өрхийн ахлах эмч
4    С.Наран-Очир    Чингэлтэй дүүргийн 8 дугаар хорооны Иргэдийн Нийтийн Хурлын дарга
5    Ч.Жадамбаа    Чингэлтэй дүүргийн 6 дугаар хорооны Иргэдийн Нийтийн Хурлын Тэргүүлэгч
6    Л.Бямбажав    Чингэлтэй дүүргийн 6 дугаар хорооны 2 дугаар хэсгийн ахлагч
7    Ж.Оюунгэрэл    Чингэлтэй дүүргийн 6 дугаар хорооны 6 дугаар хэсгийн ахлагч
8     Ж.Батцэцэг     Дэлхийн Зөн олон улсын байгууллагын Чингэлтэй Орон нутгийн Хөгжлийн хөтөлбөрийн менежер
9    В.Долгор    Чингэлтэй дүүргийн 3 дугаар хорооны ахмад настан
10    Н.Баярхүү    Чингэлтэй дүүргийн 8 дугаар хорооны иргэн
11    П.Энхбаяр    Чингэлтэй дүүргийн 13 дугаар хорооны иргэн
12    Г.Ариунцэцэг    Чингэлтэй дүүргийн 72 дугаар дунд сургуулийн Англи хэлний багш
13    С.Даш    Чингэлтэй дүүргийн 10 дугаар хорооны иргэн, барилгын удирдах ерөнхий газрын харьяа авто баазын Нярав, аж ахуйн эрхлэгч
14    Д.Бат    Чингэлтэй дүүргийн 7 дугаар хорооны ахмад настан
15    Д.Баянбат    Чингэлтэй дүүргийн 7 дугаар хорооны Иргэдийн Нийтийн Хурлын дарга
16    Ц.Эрдэнэбаяр    Чингэлтэй дүүргийн 1 дүгээр хорооны Иргэдийн Нийтийн Хурлын дарга
17    С.Буянхишиг    Чингэлтэй дүүргийн 3 дугаар хорооны Иргэдийн Нийтийн Хурлын дарга
18    Р.Цэрэнпил    Чингэлтэй дүүргийн 4 дүгээр хорооны Иргэдийн Нийтийн Хурлын дарга
19    Н.Содномдорж    Чингэлтэй дүүргийн 5 дугаар хорооны Иргэдийн Нийтийн Хурлын дарга
20    Р.Дархижав    Чингэлтэй дүүргийн 10 дугаар хорооны Иргэдийн Нийтийн Хурлын дарга
21    Ч.Дэчингалсан    Чингэлтэй дүүргийн 12 дугаар хорооны Иргэдийн Нийтийн Хурлын дарга
22    Б.Батанов    Чингэлтэй дүүргийн 14 дүгээр хорооны Иргэдийн Нийтийн Хурлын дарга
23    Н.Сэргэлэн    Чингэлтэй дүүргийн 16 дугаар хорооны Иргэдийн Нийтийн Хурлын дарга
24    А.Лхагвадорж    Чингэлтэй дүүргийн 17 дугаар хорооны Иргэдийн Нийтийн Хурлын дарга
25    Б.Насанбат    Чингэлтэй дүүргийн 18 дугаар хорооны Иргэдийн Нийтийн Хурлын дарга
26    Л.Буянт    Чингэлтэй дүүргийн 19 дүгээр хорооны Иргэдийн Нийтийн Хурлын дарга
27    Т.Нансалмаа    Чингэлтэй дүүргийн 117 дугаар сургуулийн Бага ангийн багш
28    Д.Эрдэнэчимэг     Чингэлтэй дүүргийн 6 дугаар хорооны ахмад настан
29    О.Цэгмэд     Чингэлтэй дүүргийн 6 дугаар хорооны ахмад настан
30    Л.Биндэръяа    Чингэлтэй дүүргийн 6 дугаар хорооны ахмад настан
31    С.Баянжаргал     Чингэлтэй дүүргийн 6 дугаар хорооны хэсгийн ахлагч
32    Б.Болортуяа    Чингэлтэй дүүргийн 10 дугаар хорооны “төрөл бүрийн барааны худалдаа” дэлгүүрийн захирал
33    С.Бурмаа    Чингэлтэй дүүргийн Эрүүл мэндийн төвийн бариа заслын сувилагч
34    Э.Дашжаргал     Чингэлтэй дүүргийн Эрүүл мэндийн төвийн сэргээн засах эмчилгээний тасгийн сувилагч
35    Д.Ганболд     Чингэлтэй дүүргийн цагдаагийн нэгдүгээр хэлтсийн нийтийн хэв журам хамгаалах тасгийн дарга
36    Д.Онон    Чингэлтэй дүүргийн 2 дугаар хэлтсийн нийтийн хэв журам хамгаалах тасгийн дарга
37    А.Зул    Чингэлтэй дүүргийн Ахмадын хорооны дарга
38    Л.Мөнхөө    Чингэлтэй дүүргийн Ахмадын хорооны Зохион байгуулагч

Чингэлтэй дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын “Хүндэт өргөмжлөл”-өөр
1    Т.Хандсүрэн    Чингэлтэй дүүргийн 18 дугаар хорооны “Үйлс-нэгтэн” өрхийн эрүүл мэндийн төвийн сувилагч
2    Б.Лхамжав    Чингэлтэй дүүргийн 18 дугаар хорооны Иргэдийн Нийтийн Хурлын Тэргүүлэгч
3    Г.Сандуй    Чингэлтэй дүүргийн 8 дугаар хорооны Иргэдийн Нийтийн  Хурлын Тэргүүлэгч
4    Б.Өлзийжаргал    Чингэлтэй дүүргийн 8 дугаар хорооны Иргэдийн Нийтийн  Хурлын Тэргүүлэгч
5    Д.Мөнх-Амгалан    Чингэлтэй дүүргийн 33 дугаар цэцэрлэгийн эрхлэгч
6    А.Мөнхзул    Чингэлтэй дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Иргэний оролцооны хэлтсийн 6 дугаар хорооны Иргэний танхимын ажилтан
7    О.Батбаяр    Чингэлтэй дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Иргэний оролцооны хэлтсийн 9 дүгээр хорооны Иргэний танхимын ажилтан
8    Д.Эрдэнэбат     Чингэлтэй дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Иргэний оролцооны хэлтсийн 15 дугаар хорооны Иргэний танхимын ажилтан
9    Б.Амаржаргал    Чингэлтэй дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Иргэний оролцооны хэлтсийн 19 дүгээр хорооны Иргэний танхимын ажилтан
10    Ш.Цэцэгмаа    Чингэлтэй 13 дугаар хорооны хог орлогын байцаагч
11    Х.Даваадорж    Чингэлтэй 13 дугаар хорооны зохион байгуулагч
12    Б.Өлзийбаяр    Чингэлтэй 13 дугаар хорооны хэсгийн ахлагч
13    Ц.Ариунжаргал    Чингэлтэй дүүргийн Хүүхэд, гэр бүлийн хөгжлийн төвийн Гэр бүлийн хөгжлийн асуудал хариуцсан ажилтан
14    Б.Оюунжаргал    Дэлхийн Зөн олон улсын байгууллагын Хайлааст орон нутгийн хөгжлийн хөтөлбөрийн боловсролын хөтөлбөрийн ажилтан
15    Ц.Отгонхорлоо    Дэлхийн Зөн олон улсын байгууллагын Чингэлтэй орон нутгийн хөгжлийн хөтөлбөрийн Хүүхэд хамгаалал, нөлөөллийн төслийн ажилтан
16    Х.Ундрах    Дэлхийн Зөн олон улсын байгууллагын Хайлааст орон нутгийн хөгжлийн хөтөлбөрийнХүүхэд ивээн тэтгэх хөтөлбөрийн ажилтан
17    Э.Пүрэвхүү    “Нийтийн үйлчилгээний Улаанбаатар нэгтгэл” ОНӨААТҮГ-ийн нярав
18    Ж.Цэрэндулам    Чингэлтэй дүүргийн 12 дугаар хорооны ахмад настан
19    Э.Дайриймаа     Чингэлтэй дүүргийн 12 дугаар хорооны иргэн
20    А.Соёмбо    Чингэлтэй дүүргийн 13 дугаар хорооны иргэн, Шинжлэх ухаан техникийн их сургуулийн Номын санч
21    Ш.Минжбадгар    Чингэлтэй дүүргийн 2 дугаар хорооны “Мянгат” СӨХ-ийн гүйцэтгэх захирал
22    М.Цэвэлмаа    Чингэлтэй дүүргийн 2 дугаар хорооны иргэн
23    Ж.Нэргүй    Чингэлтэй дүүргийн 2 дугаар хорооны иргэн
24    Б.Оюунгэрэл    Чингэлтэй дүүргийн Эрүүл мэндийн төвийн сэргээн засах эмчилгээний тасгийн цахилгаан эмчилгээний сувилагч
25    М.Энхбилэг    Чингэлтэй дүүргийн 18 дугаар хорооны зохион байгуулагч
26    Л.Баярсайхан    Чингэлтэй дүүргийн 18 дугаар хорооны үйлчлэгч
27    Л.Мөнхзоос     Чингэлтэй дүүргийн нийгмийн халамж үйлчилгээний хэлтсийн 18 дугаар хороо хариуцсан мэргэжилтэн  нар тус тус шагнагдсан юм.

Leave a Reply

  • Facebook